Wyniki Turnieju Mistrzów Warszawa 2012

turniej mistrzów budo

Wyniki Turnieju Mistrzów 2012

Wyniki sobotnie (21.04.12)

C6 tanto chanbara seniorów

1. Maciej Symon

2. Jacek Płomiński

3. Janusz Kosik   3. Roman Żuchowicz

C7 kodachi chanbara seniorów i seniorek

1. Sylwia Kosik

2. Michał Polak

3. Małgorzata Szczepańska   3. Antoine Lara

C8 nito chanbara seniorów i seniorek

1. Michał Piotrkowicz

2. Maciej Symon

3. Wera Cąkała   3. Roman Żuchowicz

B1 kata battodo kenjutsu

1. Paweł Borkowski

2. Marek Rewoliński

3. Krzysztof Jerzykowski   3. Krzysztof Barczak

B2 choken morote chanbara seniorów i seniorek

1. Michał Polak

2. Krzysztof Krywko

3. Krzysztof Jerzykowski   3. Sylwia Kosik

B3 tameshigiri

1. Michał Piotrkowicz

2. Rafał Mazurek

3. Krzysztof Krzemiński   3. Krzysztof Jerzykowski

K6 kumite karate seniorów waga lekka

1. Michał Piotrkowicz

2. Bartosz Rant

3. Krzysztof Barczak

K7 kumite seniorów waga ciężka

1. Sebastian Grel

2. Zbigniew Ślifirski

3. Janusz Kosik

K8 kata karate seniorów i seniorek

1. Bartosz Rant

2. Janusz Kosik

3. Sylwia Kosik

Grand Champion wśród seniorów –  Michał Piotrkowicz

Grand Champion wśród seniorek –  Sylwia Kosik

Wyniki niedzielne (22.04.12)

K1 kumite karate dzieci (2002-2004)

1. Hugo Piber – Dąbrowski

2. Jakub Kościukiewicz

3. Olaf Dytkowski   3. Alicja Kaszewska

K2 kumite juniorów młodszych (1998 – 2001)

1. Jan Zglinicki

2. Igor Urban

3. Aleksandra Zając

K3 kumite juniorów starszych (1994 – 1997)

1. Łukasz Gawryluk

2. Michał Data

3. Wojtek Barczak

K4 kata karate dzieci

1. Alicja Kaszewska

2. Artur Krzowski

3. Krzysztof Krakus

K5 kata karate juniorów i juniorek

1. Łukasz Gawryluk

2. Igor Urban

3. Michał Krakus

C1A kodachi chanbara maluchów (ur. 2006 i młodsi)

1. Krystian Markuszewski

2. Karol Michalski

3. Olek Śmietanka   3. Michał Mitraszewski

C1B kodachi chanbara maluchów (ur. 2006 i młodsi)

1. Kacper Kalbarczyk

2. Bartek Sęk

3. Julian Kasprzak   3. Bruno Wykrotka

Grand Champion wśród maluchów – Kacper Kalbarczyk

C2A kodachi chanbara dzieci młodszych (2004 – 2005)

1. Ignacy Dybkowski

2. Jakub Kościukiewicz

3. Agnieszka Kowalska   3. Staś Gawąd

C2B kodachi chanbara dzieci młodszych (2004 – 2005)

1. Maciek Zieliński

2. Aleksander Bauman

3. Sami Elzwy   3. Maciej Rodek

Grand Champion wśród dzieci młodszych –  Maciek Zieliński

C3 kodachi chanbara dzieci starszych (2002 – 2003)

1. Kacper Jasiński

2. Krzysztof Krakus

3. Alicja Kaszewska   3. Adam Biczyk

C4 kodachi chanbara juniorów młodszych (1998 – 2001)

1. Aleksandra Zając

2. Igor Urban

3. Staś Droździel   3. Jan Fijałkowski

C5 kodachi chanbara juniorów starszych (1994 – 1997)

1. Dariusz Dąbrowski

2. Wojtek Barczak

3. Weronika Magda  3. Jeremi Zglinicki

Powyżej zdjęcia z tej bardzo udanej imprezy (wszystkie półfinały i finały były nagrywane – do obejrzenia podczas letnich obozów):