Nie wiem jak pokonuje się innych. Wiem tylko, jak pokonać samego siebie... Yagyu - mistrz miecza u boku shoguna Tokugawy
Aktualności
Szkoła Samurajów w telewizji

03
wrz
Tak, jak zapowiadaliśmy w poprzednim newsie hanshi Tomasz Piotrkowicz 10. dan, shihan Michał Piotrkowicz 6. dan oraz dwaj szermierze ze Szkoły Samurajów, założonej przez Hanshiego w 2001 roku (sensei Jakub Nantal i sensei Dominik Mieszkowski) wystąpili we wtorek w programie telewizyjnym „Pytanie na śniadanie”. Oto kilka zdjęć i link do tego programu (więcej materiału filmowego znajduje się na Instagramie TVP2).
Szkoła samurajów w Polsce – trening ciała i ducha
Hanshi był w tradycyjnym stroju samurajskim, shihan Michał w stroju ronina, a sensei Jakub w lekkiej zbroi ashigaru i sensei Dominik w szatach walczącego mnicha buddyjskiego.